Spring over til indhold

MultiMode SFPFibermodul UBIQUITI U Fiber GPON, B+ 2500 Mbit/s

792,00 kr
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul UBIQUITI U Fiber GPON, B+ 2500 Mbit/stil en uovertruffen pris.
  • Forbindelser: SFP
  • Hastighed: 2500 Mbit/s
  • Type: Fiberoptik
  • Farve: metal