Spring over til indhold

MultiMode SFPFibermodul Startech RX70KMSFPST Gigabit Ethernet 1550 nm 70 Km

Udsolgt
2.011,80 kr
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul Startech RX70KMSFPST Gigabit Ethernet 1550 nm 70 Kmtil en uovertruffen pris.
  • Farve: Sølv
  • Hastighed: 1000 Mbit/s
  • Forbindelser:
    • SFP
    • 1000BASE-ZX
  • Længde på bølgen: 1550 nm
  • Rækkevidde: 70 Km
  • Konnektivitet: Gigabit Ethernet