Spring over til indhold

MultiMode SFPFibermodul CISCO SFP-25G-SR-S=

af CISCO
Udsolgt
8.737,70 kr
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul CISCO SFP-25G-SR-S= til en uovertruffen pris.
  • Type: Fiberoptik
  • Rækkevidde: 100 m
  • Forbindelser:
    • RJ-45 x 1
    • SFP