Spring over til indhold

MultiMode SFP+Fibermodul Startech SFP10GSRXST 10 Gigabit Ethernet

Udsolgt
2.336,10 kr
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFP+Fibermodul Startech SFP10GSRXST 10 Gigabit Ethernettil en uovertruffen pris.
  • Farve: Sølv
  • Rækkevidde: 300 m
  • Længde på bølgen: 850 nm
  • Energiforbrug: 1,3 W
  • Dataoverførsel: 1000 Mbit/s
  • Brugergrænseflader: SFP+
  • Teknologi: 10GBase-SR
  • Konnektivitet: 10 Gigabit Ethernet