Spring over til indhold

MonoMode SFP Fibermodul Startech SFP-10G-BXD-I-ST

1.314,30 kr
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul Startech SFP-10G-BXD-I-ST til en uovertruffen pris.
  • Type: Fiberoptik
  • Farve: Sølv
  • Rækkevidde: 10 km
  • Dataoverførsel: 1000 Mbit/s
  • Forbindelser: SFP+