Spring over til indhold

MonoMode SFP Fibermodul D-Link DIS-S301SX

af D-Link
1.246,70 kr
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul D-Link DIS-S301SX til en uovertruffen pris.
  • Farve:
    • Sølv
    • Sølvfarvet
  • Hastighed: 1000 Mbit/s
  • Type: Fiberoptik