Spring over til indhold

MonoMode SFP Fibermodul CISCO GLC-FE-100FX=

af CISCO
2.272,70 kr
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul CISCO GLC-FE-100FX= til en uovertruffen pris.
  • Rækkevidde: 2 Km
  • Længde på bølgen: 1310 nm
  • Type: MonoMode SFP Fibermodul